top of page
MV100730 copy.jpg
MV100569 copy_edited.jpg

SESJA
NA ROCZEK

Sesja typu smash cake zawiera ujęcia z tortem, w wanience oraz zdjęcia rodzinne.

Klara16.jpg

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ ?

Nie od dziś wiadomo, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, dlatego zamiast tradycyjnej rodzinnej sesji z okazji urodzin chciałabym zaproponować Wam sesję typu smash cake. Takim sposobem otrzymujemy możliwość uchwycenia szczerego, niepowtarzalnego uśmiechu na twarzy dziecka.

 

Dodatkowo mogę Wam zaproponować piękny tort wykonany przez mistrza cukiernictwa, dopasowany do tematyki sesji. 

BUFFINA

  • Facebook
  • Instagram

Na taką sesję najlepiej wybrać godzinę zaraz po drzemce i posiłku małego solenizanta. Smash cake to intensywna sesja, która dostosowana jest do cierpliwości i potrzeb malucha.

Trwa ona zwykle około godziny

 

Oprócz niepowtarzalnej okazji ręcznego rozprawienia się z tortem urodzinowym, maluch będzie się również świetnie bawił przy dekoracjach takich jak balony i girlandy oraz przy kąpieli w malutkiej pięknej wanience, dlatego proszę Was o zabranie ze sobą ręcznika.

 

W moim studiu znajdziecie kilka strojów, które możemy wykorzystać podczas sesji. Sukieneczki, body, spodnie z szelkami, strój misia, pszczółki oraz króliczka. Zawsze proszę jednak o zabranie innych ubranek, dzięki którym perfekcyjnie dopasujemy strój do stylizacji.

Oprócz ujęć samego maluszka robimy także zdjęcia rodzinne, dlatego proszę Was o przygotowanie dla siebie strojów w podobnej kolorystyce np. białe lub czarne koszulki, sukienki pasujące do ubioru chłopaków.

Klara1.jpg
bottom of page