top of page
MV108464 copy.jpg
MV108465 copy.jpg

SESJA CIĄŻOWA

Składa się ona z ujęć samej przyszłej mamy oraz zdjęć rodzinnych, dlatego na taką sesje zapraszamy również przyszłego tatę, starsze rodzeństwo a nawet czworonożnych przyjaciół.

MV107137 copy.jpg
MV104967 copy.jpg

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI ?

Sesje ciążową najlepiej wykonać w 29 -35 tygodniu ciąży, kiedy brzuszek jest już pięknie zaokrąglony a Ty czujesz się na siłach aby w pełni czerpać radość z tej wyjątkowej chwili. 

Zachęcam Cię do zagłębienia się w swoją garderobę, abyśmy mogły stworzyć unikatowe kadry podkreślające Twój indywidualny styl. W moim studiu są dostępne podstawowe elementy garderoby sesyjnej takie jak np.: czarna dopasowana sukienka, czarny top, beżowe i czarne body, zwiewne materiały.

Proszę Cię o zabranie gładkiej jasnej bielizny, która pozwoli nam wykonać ujęcia zarówno w ciemnych jak i jasnych stylizacjach.  Pięknie wyglądają również zdjęcia w bieliźnie, dlatego zachęcam do zabrania ze sobą również czarnego zestawu.

Dodatkowo mogę zaproponować Ci profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystkę. Sprawi on, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo oraz podkreśli Twoją urodę. W pakiecie z makijażem, wizażystka zajmie się również stylizacją Twoich włosów. 

MV104967 copy.jpg
MV104911 copy 2a.jpg

Przed sesją zapoznaj się z moim portfolio, zwróć uwagę na te kadry, które szczególnie przypadły Ci do gustu. Wyślij mi je abym mogła jak najlepiej przygotować się do spotkania z Tobą. Na sesji wspólnie wybierzemy najlepsze aranżacje, tła i stroje tak, aby jak najlepiej podkreślić Twoją urodę i styl.

Moje studio mieści się w centrum Łodzi na ulicy Rewolucji 1905 roku 69/35 (piętro 5)

bottom of page