top of page
DSC_3829.jpg
MV107735 copy.jpg

SESJA RODZINNA

Fotografie to najpiękniejsza pamiątka, która zostanie z Wami na lata, a także będzie relacją z Waszego życia dla przyszłych pokoleń. Wiem jak trudno jest zrobić zdjęcie, na których jesteście wszyscy razem, dlatego zachęcam Was do wykonania sesji rodzinnej.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ ?

Taką sesje możemy zrobić zarówno w studiu, w plenerze jak i w Waszym domu. Sesja studyjna charakteryzuje się ujęciami pozowanymi, sesja plenerowa oraz domowa składa się głównie ze zdjęć lifestylowych, które pokazują Waszą rodzinkę w trakcie wspólnego spędzania wolnego czasu. Spacer, gry, zabawy - dzięki temu możemy stworzyć ujęcia które zaprezentują prawdziwe emocje i perfekcyjnie przedstawią Waszą więź. Oprócz ujęć rodzinnych, zawsze staram się wykonać zdjęcia samym dzieciom.

Sesja rodzinna9 2.jpg
DSC_5873.jpg

Na sesję rodzinną najlepiej przygotować stroje w pasującej do siebie kolorystyce. Zawsze sprawdza się kolor biały, jednak zachęcam do dostosowania stroju do miejsca sesji i pory roku. Przykładem mogą być jesienne kolory takie jak musztardowy, brązowy, bordowy, butelkowa zieleń.

 

Taka sesja trwa zwykle około godzinę, jednak dokładny czas zależy od wieku dzieci. Zastanawiacie się nad wyborem godziny? Sesję studyjną możemy zrobić o każdej porze, najlepiej tak, żeby dzieci były wyspane i gotowe do zabawy. Sesje plenerowe wykonuję o zachodzie słońca - dokładna godzina zależy od pory roku. Najlepsza pora na sesję domową to godziny poranne, kiedy do wnętrza wpada najwięcej światła.

bottom of page